- i tabellen
- 24
- Poäng
- 30
- Matcher
- 27
- V–O–F
- 7–9–11
- Mål
- 23–29
- Form
- OFVFFO
Hur går det?
Säsongen i siffror
- Målskillnad
- -6
- Poäng/match
- 1.11
- Vinstprocent
- 26 %
- Poäng/match
- 0.86
- V–O–F
- 2–6–6
- Mål
- 13–19
- Poäng/match
- 1.38
- V–O–F
- 5–3–5
- Mål
- 10–10
- D. Dabovetill 1 maj
- J. Sanguinettifrån 1 okt
Sviter
Ytterligheter
Säsongens berättelse
Poängsnitt över säsongen
En punkt per match, placerad på speldagen. Snittet räknas på alla matcher laget spelat till och med den dagen, så sista punkten är säsongens snitt.
Hur spelar laget?
Formationer
- 4-4-212 matcher 29 %
- 4-2-3-19 matcher 22 %
- 4-3-39 matcher 22 %
- 4-3-1-23 matcher 7 %
- 4-4-1-13 matcher 7 %
- 4-1-4-12 matcher 5 %
- 3-4-1-21 match 2 %
- 5-3-21 match 2 %
- 5-4-11 match 2 %
Hur laget presterat i varje formation går inte att säga med den data vi har.
Målrika eller målsnåla matcher
Målbilden finns inte för den här säsongen.
Kort och straffar
Gula kort
Utvisningar
minst 0 direkt rött · andra gult saknas i källan
Straffar
5av 5100 %
Ingen missad.
När mål faller
Talen vid staplarna är antal mål. Tabellen visar andel av lagets mål med minutangivelse, och streckad linje är ligans fördelning.
19 mål i första halvlek, 21 i andra (49 % efter paus). Insläppta: 20 och 17 (40 % efter paus).
Bygger på 43 gjorda och 42 insläppta mål med minutangivelse. Lagstatistiken anger 41 gjorda och 44 insläppta totalt. Talen går inte ihop i källdatan, och vi rättar dem inte.
Mot ligan
- Ligasnitt
- 1.34
- Skillnad
- -0.15 (-11.1 %)
- I ligan
- 18 av 28
- Ligasnitt
- 1.16
- Skillnad
- -0.16 (-13.8 %)
- I ligan
- 21 av 28
- Ligasnitt
- 1.16
- Skillnad
- -0.09 (-7.8 %)
- I ligan
- 9 av 28
Stabilitet
- Ligasnitt
- 30.1 %
- Skillnad
- +4.0 % (+13.3 %)
- I ligan
- 8 av 28
- Ligasnitt
- 30.3 %
- Skillnad
- +1.4 % (+4.8 %)
- I ligan
- 14 av 28
Hemma mot borta
- Ligasnitt
- 1.57
- Skillnad
- -0.62 (-39.5 %)
- I ligan
- 28 av 28
- Ligasnitt
- 1.11
- Skillnad
- +0.34 (+30.1 %)
- I ligan
- 6 av 28
- Ligasnitt
- 0.46
- Skillnad
- -0.96 (-208.1 %)
- Störst i ligan
- 28 av 28
Truppen
50 spelare i truppen, varav 40 kom in på planen. Grupperad på position, mest spelade först. Tankstreck betyder att källan inte har måttet — aldrig att det är noll.
Övriga40
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 2949 | 1 | — | 10 | 1 | 6.94 | |
| 38 | 2741 | 4 | 3 | 10 | 0 | 6.86 | |
| 33 | 2649 | 0 | 1 | 6 | 0 | 7.03 | |
| 31 | 2184 | 1 | — | 11 | 0 | 6.76 | |
| 28 | 2062 | 6 | 1 | 3 | 0 | 6.84 | |
| 28 | 1955 | 3 | 1 | 10 | 0 | 7.16 | |
| 21 | 1943 | 0 | — | 0 | 0 | 6.96 | |
| 19 | 1758 | 0 | — | 1 | 0 | 6.95 | |
| 20 | 1696 | 8 | 2 | 4 | 0 | 7.18 | |
| 27 | 1617 | 0 | 1 | 4 | 1 | 6.71 | |
| 33 | 1553 | 2 | 1 | 2 | 0 | 6.66 | |
| 19 | 1526 | 0 | — | 9 | 1 | 6.61 | |
| 19 | 1451 | 0 | — | 5 | 0 | 7.04 | |
| 17 | 1313 | 0 | — | 0 | 0 | 6.83 | |
| 20 | 1249 | 2 | — | 6 | 1 | 6.80 | |
| 28 | 1180 | 2 | 2 | 3 | 0 | 6.83 | |
| 13 | 1158 | 2 | — | 6 | 1 | 6.95 | |
| 21 | 1021 | 1 | — | 3 | 0 | 6.80 | |
| 13 | 1006 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.85 | |
| 17 | 998 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.85 | |
| 11 | 844 | 0 | — | 3 | 0 | 6.77 | |
| 19 | 758 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6.54 | |
| 19 | 595 | 1 | — | 1 | 0 | 6.46 | |
| 9 | 552 | 1 | — | 4 | 1 | 6.82 | |
| 10 | 544 | 0 | — | 1 | 1 | 6.63 | |
| 5 | 450 | 0 | — | 3 | 0 | 6.96 | |
| 7 | 445 | 0 | — | 0 | 0 | 6.93 | |
| 15 | 444 | 0 | — | 1 | 0 | 6.59 | |
| 11 | 402 | 2 | — | 3 | 0 | 6.57 | |
| 9 | 395 | 0 | — | 0 | 0 | 6.68 | |
| 5 | 322 | 0 | — | 2 | 0 | 6.92 | |
| 7 | 316 | 0 | — | 0 | 0 | 6.54 | |
| 9 | 300 | 0 | — | 1 | 0 | 6.40 | |
| 11 | 292 | 0 | — | 1 | 0 | 6.67 | |
| 6 | 290 | 0 | — | 1 | 0 | 6.75 | |
| 6 | 215 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6.68 | |
| 5 | 146 | 0 | — | 0 | 0 | 6.70 | |
| 2 | 98 | 0 | — | 0 | 0 | 6.50 | |
| 1 | 90 | 0 | — | 0 | 0 | 7.30 | |
| 1 | 90 | 0 | — | 1 | 0 | 7.30 |
10 till stod i truppen utan att spela, eller saknar speltid i källan.
Historik
Hemmaarenor
- 2015–2026Florencio Sola68 matcher·
- 2017–2022Estadio Centenario Dr. José Luis Meiszner3 matcher·
- 2018–2026Estadio Florencio Solá107 matcher·
- 2021Estadio San Juan del Bicentenario1 match·
- 2021Estadio Alfredo Martín Beranger1 match·
- 2022Estadio Juan Domingo Perón1 match·
- 2022Estadio Brigadier General Estanislao López1 match·
- 2022Estadio Marcelo Alberto Bielsa1 match·
- 2023Estadio Mario Alberto Kempes1 match·
- 2023Estadio de Excursionistas1 match·
- 2023Estadio Diego Armando Maradona2 matcher·
- 2024Estadio Ciudad de Vicente López1 match·
- 2025Estadio Norberto Tito Tomaghello1 match·