- i tabellen
- 23
- Poäng
- 43
- Matcher
- 46
- V–O–F
- 13–4–29
- Mål
- 55–89
- Form
- VFFVFF
Hur går det?
Säsongen i siffror
- Målskillnad
- -34
- Poäng/match
- 0.93
- Vinstprocent
- 28 %
- Poäng/match
- 1.09
- V–O–F
- 8–1–14
- Mål
- 25–38
- Poäng/match
- 0.78
- V–O–F
- 5–3–15
- Mål
- 30–51
- Högsta
- 1
- Lägsta
- 24
- R. Wellenstill 1 nov
- J. Sheridan1 nov–1 apr
- T. Wright1 apr–1 maj
Sviter
Ytterligheter
Säsongens berättelse
Poängsnitt över säsongen
En punkt per omgång. Snittet räknas på alla matcher laget spelat till och med den omgången, så sista punkten är säsongens snitt.
Tabellplacering omgång för omgång
Från paus till slutsignal
Ledde i paus
11matcher
- 6
- Vann
- 2
- Oavgjort
- 3
- Förlust
Tappade 13 poäng av 33
Lika i paus
10matcher
- 5
- Vann
- 1
- Oavgjort
- 4
- Förlust
Låg under i paus
25matcher
- 2
- Vann
- 1
- Oavgjort
- 22
- Förlust
Räddade 7 poäng
Hur spelar laget?
Formationer
- 4-2-3-114 matcher 30 %
- 4-4-214 matcher 30 %
- 3-5-26 matcher 13 %
- 3-4-2-14 matcher 9 %
- 4-3-33 matcher 7 %
- 5-4-13 matcher 7 %
- 3-4-1-21 match 2 %
- 4-3-1-21 match 2 %
Hur laget presterat i varje formation går inte att säga med den data vi har.
Målrika eller målsnåla matcher
3.13mål per match, båda lagens · 46 matcher
- 2.74
- Hemma
- 3.52
- Borta
- Över 1.5 mål37 av 4680 %
- Över 2.5 mål30 av 4665 %
- Över 3.5 mål16 av 4635 %
Kort och straffar
Gula kort
Utvisningar
minst 0 direkt rött · andra gult saknas i källan
Straffar
3av 3100 %
Ingen missad.
När mål faller
Talen vid staplarna är antal mål. Tabellen visar andel av lagets mål med minutangivelse, och streckad linje är ligans fördelning.
27 mål i första halvlek, 21 i andra (38 % efter paus). Insläppta: 46 och 41 (46 % efter paus).
Bygger på 55 gjorda och 89 insläppta mål med minutangivelse.
Mot ligan
- Ligasnitt
- 1.38
- Skillnad
- -0.44 (-32.2 %)
- I ligan
- 23 av 24
- Ligasnitt
- 1.31
- Skillnad
- -0.12 (-8.9 %)
- I ligan
- 16 av 24
- Ligasnitt
- 1.32
- Skillnad
- +0.62 (+46.9 %)
- I ligan
- 24 av 24
Stabilitet
- Ligasnitt
- 28.5 %
- Skillnad
- -19.8 % (-69.5 %)
- I ligan
- 24 av 24
- Ligasnitt
- 28.7 %
- Skillnad
- +3.9 % (+13.6 %)
- I ligan
- 16 av 24
Hemma mot borta
- Ligasnitt
- 1.45
- Skillnad
- -0.37 (-25.2 %)
- I ligan
- 19 av 24
- Ligasnitt
- 1.30
- Skillnad
- -0.52 (-39.9 %)
- I ligan
- 21 av 24
- Ligasnitt
- 0.15
- Skillnad
- +0.15 (+100.6 %)
- Störst i ligan
- 12 av 24
Truppen
44 spelare i truppen, varav 38 kom in på planen. Grupperad på position, mest spelade först. Tankstreck betyder att källan inte har måttet — aldrig att det är noll.
Övriga38
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 3116 | 4 | 7 | 4 | 0 | 6.89 | |
| 33 | 2760 | 3 | — | 3 | 0 | 6.89 | |
| 38 | 2495 | 11 | — | 4 | 0 | 6.82 | |
| 31 | 2444 | 0 | 1 | 11 | 0 | 6.60 | |
| 30 | 2261 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6.69 | |
| 24 | 2092 | 1 | — | 3 | 0 | 6.89 | |
| 26 | 2085 | 1 | 3 | 2 | 0 | 6.77 | |
| 24 | 2019 | 2 | 3 | 4 | 0 | 6.90 | |
| 25 | 1998 | 0 | 4 | 7 | 0 | 6.64 | |
| 25 | 1929 | 7 | 3 | 4 | 0 | 7.04 | |
| 32 | 1800 | 5 | 4 | 3 | 0 | 6.71 | |
| 18 | 1620 | 0 | — | 0 | 0 | 6.55 | |
| 19 | 1554 | 0 | 1 | 4 | 1 | 6.60 | |
| 18 | 1381 | 4 | 2 | 4 | 0 | 6.64 | |
| 19 | 1277 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6.75 | |
| 19 | 1257 | 0 | — | 0 | 1 | 6.51 | |
| 23 | 1256 | 7 | — | 1 | 0 | 6.75 | |
| 16 | 1253 | 1 | — | 2 | 0 | 6.61 | |
| 18 | 1121 | 1 | 3 | 2 | 0 | 6.66 | |
| 16 | 1043 | 1 | 1 | 2 | 1 | 6.61 | |
| 11 | 990 | 0 | — | 1 | 0 | 6.65 | |
| 20 | 928 | 2 | — | 0 | 0 | 6.44 | |
| 14 | 893 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6.76 | |
| 10 | 772 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6.56 | |
| 8 | 720 | 0 | — | 0 | 0 | 6.73 | |
| 10 | 706 | 0 | — | 2 | 0 | 6.48 | |
| 13 | 693 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6.59 | |
| 11 | 640 | 0 | — | 0 | 0 | 6.76 | |
| 11 | 471 | 1 | — | 3 | 0 | 6.40 | |
| 5 | 401 | 0 | — | 0 | 0 | 6.78 | |
| 8 | 381 | 0 | — | 0 | 0 | 6.83 | |
| 4 | 360 | 0 | — | 0 | 0 | 6.20 | |
| 2 | 180 | 0 | — | 0 | 0 | 6.50 | |
| 2 | 180 | 0 | — | 0 | 0 | 6.25 | |
| 7 | 180 | 0 | — | 0 | 0 | 6.44 | |
| 2 | 162 | 0 | — | 0 | 0 | 6.55 | |
| 1 | 90 | 0 | — | 0 | 0 | 6.90 | |
| 2 | 10 | 0 | — | 0 | 0 | 6.50 |
6 till stod i truppen utan att spela, eller saknar speltid i källan.
Historik
Hemmaarenor
- 2011–2027The County Grounddå County Ground365 matcher·
- 2018–2019The Energy Check County Ground3 matcher·
- 2024–2025The Nigel Eady County Ground24 matcher·