- i tabellen
- 13
- Poäng
- 1
- Matcher
- 2
- V–O–F
- 0–1–1
- Mål
- 4–5
- Form
- OF
Hur går det?
Säsongen i siffror
- Målskillnad
- -1
- Poäng/match
- 0.50
- Vinstprocent
- 0 %
- Poäng/match
- 1.00
- V–O–F
- 0–1–0
- Mål
- 2–2
- Poäng/match
- 0.00
- V–O–F
- 0–0–1
- Mål
- 2–3
- Högsta
- 9
- Lägsta
- 13
Beräknad slutplacering
18:e
13,93förväntad placering
- 1:a< 0,1 %
- 2:a0,2 %
- 3:e0,4 %
- 4:e0,7 %
- 5:e1,0 %
- 6:e1,5 %
- 7:e2,2 %
- 8:e3,0 %
- 9:e3,9 %
- 10:e4,9 %
- 11:e5,8 %
- 12:e6,8 %
- 13:e8,0 %
- 14:e9,2 %
- 15:e10,4 %
- 16:e12,0 %
- 17:e13,4 %
- 18:e16,5 %
- Vinner ligan
- < 0,1 %
- Europaspel
- 2,4 %
- Slutspel
- 1,5 %
- Nedflyttningskval
- 12,0 %
- Nedflyttning
- 29,9 %
Byggd på 19 av säsongens 306 matcher, med lagens styrka räknad ur de fem föregående säsongerna och årets resultat. Laget saknar egen historik i ligan, så prognosen vilar på hur nykomlingar brukar gå. Lag som slutar på samma poäng delar placering: ligans skiljeregel går inte att fastställa ur tabellhistoriken, och en gissad ordning vore ett påstående. Modellen känner inte till skador, avstängningar eller övergångar.
Sviter
Ytterligheter
Säsongens berättelse
Poängsnitt över säsongen
En punkt per omgång. Snittet räknas på alla matcher laget spelat till och med den omgången, så sista punkten är säsongens snitt.
Tabellplacering omgång för omgång
Från paus till slutsignal
Ledde i paus
0matcher
Hände aldrig under säsongen.
Lika i paus
1match
- 0
- Vann
- 1
- Oavgjort
- 0
- Förlust
Låg under i paus
1match
- 0
- Vann
- 0
- Oavgjort
- 1
- Förlust
Tog inga poäng
Hur spelar laget?
Formationer
- 3-1-4-21 match 50 %
- 3-5-21 match 50 %
Hur laget presterat i varje formation går inte att säga med den data vi har.
Målrika eller målsnåla matcher
4.50mål per match, båda lagens · 2 matcher
- 4.00
- Hemma
- 5.00
- Borta
- Över 1.5 mål2 av 2100 %
- Över 2.5 mål2 av 2100 %
- Över 3.5 mål2 av 2100 %
Kort och straffar
Gula kort
Utvisningar
1 direkt rött · 0 efter två gula
Straffar
1av 1100 %
Ingen missad.
När mål faller
Talen vid staplarna är antal mål. Tabellen visar andel av lagets mål med minutangivelse, och streckad linje är ligans fördelning.
2 mål i första halvlek, 2 i andra (50 % efter paus). Insläppta: 3 och 1 (20 % efter paus).
Bygger på 4 gjorda och 5 insläppta mål med minutangivelse.
Mot ligan
- Ligasnitt
- 1.31
- Skillnad
- -0.81 (-61.7 %)
- I ligan
- 13 av 18
- Ligasnitt
- 1.50
- Skillnad
- +0.50 (+33.3 %)
- I ligan
- 3 av 18
- Ligasnitt
- 1.50
- Skillnad
- +1.00 (+66.7 %)
- I ligan
- 16 av 18
Stabilitet
- Ligasnitt
- 27.8 %
- Skillnad
- -27.8 % (-100.0 %)
- I ligan
- 9 av 18
- Ligasnitt
- 27.8 %
- Skillnad
- -27.8 % (-100.0 %)
- I ligan
- 1 av 18
Hemma mot borta
- Ligasnitt
- 1.35
- Skillnad
- -0.35 (-26.1 %)
- I ligan
- 7 av 17
- Ligasnitt
- 1.24
- Skillnad
- -1.24 (-100.0 %)
- I ligan
- 12 av 17
- Ligasnitt
- 0.06
- Skillnad
- +0.94 (+1500.0 %)
- Störst i ligan
- 5 av 16
Truppen
23 spelare i truppen, varav 20 kom in på planen. Grupperad på position, mest spelade först. Tankstreck betyder att källan inte har måttet — aldrig att det är noll.
Målvakter2
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.50 | |
| 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.30 |
Försvarare5
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.30 | |
| 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.30 | |
| 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6.30 | |
| 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.50 | |
| 2 | 77 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7.30 |
Mittfältare8
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.75 | |
| 2 | 153 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6.45 | |
| 2 | 153 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6.50 | |
| 2 | 112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.05 | |
| 0 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.55 | |
| 1 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.30 | |
| 1 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.90 | |
| 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.50 |
Anfallare5
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 153 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7.75 | |
| 2 | 140 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6.55 | |
| 1 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.60 | |
| 1 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.50 | |
| 1 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.50 |
3 till stod i truppen utan att spela, eller saknar speltid i källan.
Historik
Hemmaarenor
- 2010Stade Omnisports Léon-Bollée9 matcher·
- 2011–2020MMArena80 matcher·
- 2014Stade de La Pincenardière2 matcher·
- 2024–2027Stade Marie-Marvingt38 matcher·