FootSam
FOOTBALL DATA
Endast känd på namnet

Stade Bauer

Frankrike·RED Star FC 93

1.56poäng per match
39 %hemmavinster
18spelade matcher

Ligue 2, augusti 2025 till augusti 2026. 19 spelade matcher.

RED Star FC 93 har ytterligare 18 spelade hemmamatcher i samma tävlingar i databasen som varken källan eller registret kan placera. De räknas inte här.

Källan har aldrig gett den här arenan ett eget id — vi känner den bara på namnet. Därför finns ingen kapacitet, inget underlag och ingen bild.

SäsongAlla säsonger
I · Klubben

Hemmaplan

Hemmaplan

RED Star FC 93 på sin hemmaplan2025/26

1.56poäng per match
39 %vinstprocent
774V–O–F på 18 matcher
2425målskillnad -1
6hållna nollor
4matcher utan mål
Visa säsong för säsong1 säsonger
SäsongMVOFGMIMMSPP/MNollor
2025/26187742425-1281.566
Totalt187742425-1281.566
II · Klubben

Historien

Rekorden

Ytterligheterna för RED Star FC 93 på den här arenan

7obesegrad i följd13 feb. 2026 – 9 maj 20264 vinster, 3 oavgjorda
2raka segrar24 okt. 2025 – 1 nov. 2025
3hållna nollor i följd28 feb. 2026 – 3 apr. 2026
1raka förluster15 aug. 2025

Största segrar

11 apr. 2026RED Star FC 9343Bastia+1 mål
24 apr. 2026RED Star FC 9332Guingamp+1 mål
13 feb. 2026RED Star FC 9321Nancy+1 mål
29 aug. 2025RED Star FC 9310Annecy+1 mål

Största förluster

6 feb. 2026RED Star FC 9303PAU+3 mål emot
15 aug. 2025RED Star FC 9313Amiens+2 mål emot
23 sep. 2025RED Star FC 9313Estac Troyes+2 mål emot
12 maj 2026RED Star FC 9323Rodez+1 mål emot

Vändningarna

Hur ofta RED Star FC 93 vänt en match här — och hur ofta det gått åt andra hållet

Vände och vann

2
11 apr. 2026Bastia43låg under med 2
24 apr. 2026Guingamp32låg under med 1

Räddade en poäng

3
4 okt. 2025Rodez11låg under med 1
22 nov. 2025Clermont Foot22låg under med 1
24 jan. 2026Boulogne22låg under med 1

Tappade ledningen

5
23 sep. 2025Estac Troyes13ledde med 1
22 nov. 2025Clermont Foot22ledde med 1
24 jan. 2026Boulogne22ledde med 1
9 maj 2026Montpellier11ledde med 1
12 maj 2026Rodez23ledde med 1

Läst ur målen i 18 matcher.

III · Klubben

Gästerna

Gästerna

Hur det gått för lagen som mött RED Star FC 93 här

17klubbar har gästat
4av dem har vunnit här
GästBesökVOFGMIMMSPP/M
Rodez211043+142.00
Montpellier101011011.00
Amiens110031+233.00
Guingamp100123-100.00
Reims101000011.00
Clermont Foot101022011.00
Grenoble100101-100.00
Nancy100112-100.00
Estac Troyes110031+233.00
Laval101000011.00
Visa alla17 klubbar
Saint Etienne100112-100.00
PAU110030+333.00
Le Mans101000011.00
Boulogne101022011.00
Dunkerque100101-100.00
Bastia100134-100.00
Annecy100101-100.00
IV · Platsen

Målen

Målen på arenan

Båda lagens mål i 19 färdigspelade matcher

2.58mål per match
49mål totalt
58 %båda lagen målat
53 %över 2,5 mål
37 %över 3,5 mål
4mållösa matcher · 21 %

Vanligaste resultat

0–0421 %
1–0316 %
1–1211 %
1–3211 %
2–1211 %

Målrikaste matcherna

11 apr. 2026RED Star FC 9343Bastia7 mål
24 apr. 2026RED Star FC 9332Guingamp5 mål
12 maj 2026RED Star FC 9323Rodez5 mål
15 aug. 2025RED Star FC 9313Amiens4 mål

Målklockan

När målen faller här — 49 mål, 24 av hemmalaget och 25 av gästen

8
16 %1–15
7
14 %16–30
9
18 %31–45
7
14 %46–60
11
22 %61–75
7
14 %76–90
Hemmalaget 24 Gästen 25Flest mål i 61–7511 stycken

Klockan bygger på 19 av arenans 19 spelade matcher (100 %) — de matcher vars mål summerar exakt till slutresultatet — och på 49 mål.

V · Platsen

Spelarna

Målskyttarna

Spelarna som satt avtryck på den här arenan

Flest mål för RED Star FC 93 på arenan.

  1. 1D. Durand10mål
  2. 2K. Cabral3mål
  3. 3J. Escartin2mål
  4. 4S. Khaoui1mål
  5. 5H. Benali1mål
  6. 6B. Danger1mål
  7. 7P. Lemonnier1mål
  8. 8M. Huard1mål
  9. 9P. Meïssa Ba1mål
  10. 10R. Hachem1mål

Listorna bygger på 19 av arenans 19 spelade matcher (100 %) — de matcher där varje mål går att avgöra som eget mål eller självmål — och på 49 mål.