Veres Rivne
Premier League 2025/26 · Stadion Avanhard · Grundad 2018
- Poäng
- 31
- Matcher
- 30
- V–O–F
- 7–10–13
- Mål
- 26–40
- Målskillnad
- -14
- Poäng/match
- 1.03
- Vinstprocent
- 23 %
Säsongens berättelse
Poängsnitt över säsongen
En punkt per omgång. Snittet räknas på alla matcher laget spelat till och med den omgången, så sista punkten är säsongens snitt.
Tabellplacering omgång för omgång
Från paus till slutsignal
Ledde i paus
4matcher
- 4
- Vann
- 0
- Oavgjort
- 0
- Förlust
Höll varenda ledning
Lika i paus
14matcher
- 2
- Vann
- 8
- Oavgjort
- 4
- Förlust
Låg under i paus
12matcher
- 1
- Vann
- 2
- Oavgjort
- 9
- Förlust
Räddade 5 poäng
Anfall och försvar
Målrika eller målsnåla matcher
2.20mål per match, båda lagens · 30 matcher
- 2.33
- Hemma
- 2.07
- Borta
- Över 1.5 mål19 av 3063 %
- Över 2.5 mål10 av 3033 %
- Över 3.5 mål7 av 3023 %
När mål faller
Talen vid staplarna är antal mål. Tabellen visar andel av lagets mål med minutangivelse, och streckad linje är ligans fördelning.
7 mål i första halvlek, 18 i andra (72 % efter paus). Insläppta: 21 och 20 (49 % efter paus).
Bygger på 25 gjorda och 41 insläppta mål med minutangivelse. Lagstatistiken anger 26 gjorda och 40 insläppta totalt. Talen går inte ihop i källdatan, och vi rättar dem inte.
Mot ligan
- Ligasnitt
- 1.37
- Skillnad
- -0.33 (-24.4 %)
- I ligan
- 11 av 16
- Ligasnitt
- 1.28
- Skillnad
- -0.42 (-32.5 %)
- I ligan
- 12 av 16
- Ligasnitt
- 1.28
- Skillnad
- +0.05 (+4.1 %)
- I ligan
- 9 av 16
Stabilitet
- Ligasnitt
- 33.3 %
- Skillnad
- +0.0 % (+0.1 %)
- I ligan
- 7 av 16
- Ligasnitt
- 33.4 %
- Skillnad
- +19.9 % (+59.7 %)
- I ligan
- 15 av 16
Disciplin
Kort och straffar
Gula kort
Utvisningar
2 direkt rött · andra gult saknas i källan
Straffar
2av 2100 %
Ingen missad.
Hemmaplan, sviter och spelstil
Hemma mot borta
- Ligasnitt
- 1.39
- Skillnad
- -0.33 (-23.5 %)
- I ligan
- 11 av 16
- Ligasnitt
- 1.34
- Skillnad
- -0.34 (-25.4 %)
- I ligan
- 11 av 16
- Ligasnitt
- 0.05
- Skillnad
- +0.01 (+26.1 %)
- Störst i ligan
- 5 av 16
Sviter
Ytterligheter
Formationer
- 4-4-28 matcher 27 %
- 4-1-4-15 matcher 17 %
- 5-4-15 matcher 17 %
- 4-2-3-14 matcher 13 %
- 4-3-34 matcher 13 %
- 5-3-22 matcher 7 %
- 3-4-31 match 3 %
- 4-1-3-21 match 3 %
Hur laget presterat i varje formation går inte att säga med den data vi har.
Truppen
Målvakter1
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 1080 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7.31 |
Försvarare7
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 990 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6.67 | |
| 26 | 903 | 1 | 1 | 4 | 0 | 6.64 | |
| 29 | 885 | 2 | 0 | 5 | 0 | 7.05 | |
| 19 | 753 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6.92 | |
| 17 | 407 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7.02 | |
| 12 | 227 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6.62 | |
| 8 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6.90 |
Mittfältare15
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 | 1048 | 5 | 0 | 4 | 0 | 7.09 | |
| 28 | 940 | 3 | 0 | 5 | 0 | 7.10 | |
| 29 | 809 | 4 | 0 | 5 | 0 | 7.03 | |
| 0 | 405 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6.67 | |
| 20 | 328 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6.59 | |
| 18 | 323 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6.56 | |
| 0 | 278 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6.60 | |
| 18 | 257 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6.59 | |
| 12 | 249 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6.50 | |
| 13 | 159 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6.60 | |
| 11 | 134 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6.97 | |
| 6 | 53 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6.40 | |
| 0 | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.40 | |
| 6 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.70 | |
| 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.60 |
Anfallare8
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 | 531 | 5 | 0 | 3 | 1 | 6.78 | |
| 10 | 407 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.90 | |
| 8 | 257 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6.85 | |
| 15 | 239 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6.60 | |
André Gonçalves22 år | 2 | 98 | 0 | 0 | 1 | — | 6.70 |
| 0 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.20 | |
| 7 | 76 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6.90 | |
| 3 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.90 |