- i tabellen
- 6
- Poäng
- 4
- Matcher
- 2
- V–O–F
- 1–1–0
- Mål
- 3–0
- Form
- VO
Hur går det?
Säsongen i siffror
- Målskillnad
- +3
- Poäng/match
- 2.00
- Vinstprocent
- 50 %
- Poäng/match
- 3.00
- V–O–F
- 1–0–0
- Mål
- 3–0
- Poäng/match
- 1.00
- V–O–F
- 0–1–0
- Mål
- 0–0
- Högsta
- 2
- Lägsta
- 6
Beräknad placering efter grundserien
3:e
5,15förväntad placering
- 1:a6,0 %
- 2:a11,9 %
- 3:e15,8 %
- 4:e15,2 %
- 5:e12,7 %
- 6:e10,1 %
- 7:e8,1 %
- 8:e6,2 %
- 9:e4,7 %
- 10:e3,5 %
- 11:e2,6 %
- 12:e1,7 %
- 13:e1,0 %
- 14:e0,5 %
- Vinner ligan
- 6,0 %
- Slutspel
- 71,7 %
- Nedflyttningskval
- 28,3 %
Byggd på 17 av säsongens 182 matcher, med lagens styrka räknad ur de fem föregående säsongerna och årets resultat. Modellen känner inte till skador, avstängningar eller övergångar.
Sviter
Ytterligheter
Säsongens berättelse
Poängsnitt över säsongen
En punkt per omgång. Snittet räknas på alla matcher laget spelat till och med den omgången, så sista punkten är säsongens snitt.
Tabellplacering omgång för omgång
Från paus till slutsignal
Ledde i paus
1match
- 1
- Vann
- 0
- Oavgjort
- 0
- Förlust
Höll varenda ledning
Lika i paus
1match
- 0
- Vann
- 1
- Oavgjort
- 0
- Förlust
Låg under i paus
0matcher
Hände aldrig under säsongen.
Hur spelar laget?
Formationer
- 4-2-3-12 matcher 100 %
Hur laget presterat i varje formation går inte att säga med den data vi har.
Målrika eller målsnåla matcher
1.50mål per match, båda lagens · 2 matcher
- 3.00
- Hemma
- 0.00
- Borta
- Över 1.5 mål1 av 250 %
- Över 2.5 mål1 av 250 %
- Över 3.5 mål0 av 20 %
Kort och straffar
Gula kort
Utvisningar
— direkt rött · andra gult saknas i källan
Straffar
0av 10 %
1 missad.
När mål faller
Talen vid staplarna är antal mål. Tabellen visar andel av lagets mål med minutangivelse, och streckad linje är ligans fördelning.
1 mål i första halvlek, 2 i andra (67 % efter paus). Insläppta: 0 och 0.
Bygger på 3 gjorda och 0 insläppta mål med minutangivelse.
Mot ligan
- Ligasnitt
- 1.39
- Skillnad
- +0.61 (+43.6 %)
- I ligan
- 2 av 14
- Ligasnitt
- 1.51
- Skillnad
- -0.01 (-0.8 %)
- I ligan
- 8 av 14
- Ligasnitt
- 1.48
- Skillnad
- -1.48 (-100.0 %)
- I ligan
- 1 av 14
Stabilitet
- Ligasnitt
- 25.0 %
- Skillnad
- +75.0 % (+300.0 %)
- I ligan
- 1 av 14
- Ligasnitt
- 25.0 %
- Skillnad
- +25.0 % (+100.0 %)
- I ligan
- 10 av 14
Hemma mot borta
- Ligasnitt
- 1.71
- Skillnad
- +1.29 (+75.0 %)
- I ligan
- 1 av 14
- Ligasnitt
- 1.18
- Skillnad
- -0.18 (-15.2 %)
- I ligan
- 6 av 14
- Ligasnitt
- 0.54
- Skillnad
- +1.46 (+273.3 %)
- Störst i ligan
- 4 av 14
Truppen
21 spelare i truppen, varav 19 kom in på planen. Grupperad på position, mest spelade först. Tankstreck betyder att källan inte har måttet — aldrig att det är noll.
Övriga19
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.90 | |
| 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6.91 | |
| 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.91 | |
| 2 | 177 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6.90 | |
| 2 | 173 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6.98 | |
| 2 | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.10 | |
| 2 | 164 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7.13 | |
| 2 | 155 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7.19 | |
| 2 | 155 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6.72 | |
| 2 | 115 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6.65 | |
| 2 | 91 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7.44 | |
| 2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.67 | |
| 2 | 78 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7.19 | |
| 1 | 25 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6.71 | |
| 1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.61 | |
| 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.30 | |
| 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5.00 | |
| 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.70 | |
| 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.43 |
2 till stod i truppen utan att spela, eller saknar speltid i källan.
Historik
Hemmaarenor
- 2019–2025Teddi Malcha Stadium2 matcher·
- 2019HaMoshava Stadium1 match·
- 2019–2027Bloomfield Stadium127 matcher·
- 2020Netanya Stadiumdå Winner Stadium1 match·
- 2021–2025Sammy Ofer Stadium3 matcher·
- 2026DVTK Stadion3 matcher·