- i tabellen
- 4
- Poäng
- 7
- Matcher
- 6
- V–O–F
- 2–1–3
- Mål
- 8–11
- Form
- VOFOVF
Hur går det?
Säsongen i siffror
- Målskillnad
- -3
- Poäng/match
- 1.17
- Vinstprocent
- 33 %
Sviter
Ytterligheter
Säsongens berättelse
Poängsnitt över säsongen
En punkt per match, placerad på speldagen. Snittet räknas på alla matcher laget spelat till och med den dagen, så sista punkten är säsongens snitt.
Hur spelar laget?
Formationer
- 4-3-36 matcher 55 %
- 4-4-23 matcher 27 %
- 4-1-4-11 match 9 %
- 4-2-2-21 match 9 %
Hur laget presterat i varje formation går inte att säga med den data vi har.
Målrika eller målsnåla matcher
Målbilden finns inte för den här säsongen.
Kort och straffar
Gula kort
Utvisningar
minst 0 direkt rött · andra gult saknas i källan
Straffar
1av 1100 %
Ingen missad.
När mål faller
Talen vid staplarna är antal mål. Tabellen visar andel av lagets mål med minutangivelse, och streckad linje är ligans fördelning.
9 mål i första halvlek, 3 i andra (21 % efter paus). Insläppta: 5 och 8 (50 % efter paus).
Bygger på 14 gjorda och 16 insläppta mål med minutangivelse.
Mot ligan
- Ligasnitt
- 1.37
- Skillnad
- -0.00 (-0.3 %)
- I ligan
- 14 av 24
- Ligasnitt
- 1.31
- Skillnad
- -0.03 (-2.5 %)
- I ligan
- 16 av 24
- Ligasnitt
- 1.31
- Skillnad
- +0.14 (+10.8 %)
- I ligan
- 14 av 24
Stabilitet
- Ligasnitt
- 28.3 %
- Skillnad
- -10.1 % (-35.8 %)
- I ligan
- 15 av 24
- Ligasnitt
- 28.5 %
- Skillnad
- -19.4 % (-68.1 %)
- I ligan
- 1 av 24
Hemma mot borta
- Ligasnitt
- 1.21
- Skillnad
- +0.19 (+16.0 %)
- I ligan
- 10 av 24
- Ligasnitt
- 1.55
- Skillnad
- -0.21 (-13.7 %)
- I ligan
- 16 av 24
- Ligasnitt
- -0.34
- Skillnad
- +0.41 (-119.7 %)
- Störst i ligan
- 7 av 24
Truppen
41 spelare i truppen, varav 36 kom in på planen. Grupperad på position, mest spelade först. Tankstreck betyder att källan inte har måttet — aldrig att det är noll.
Övriga36
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 640 | — | — | 1 | 0 | 7.14 | |
| 9 | 626 | — | — | 3 | 0 | 6.67 | |
| 7 | 618 | — | — | 1 | 0 | 6.91 | |
| 9 | 571 | 1 | 3 | 0 | 0 | 7.02 | |
| 7 | 539 | — | — | 2 | 0 | 6.71 | |
| 6 | 539 | 1 | — | 2 | 0 | 6.53 | |
| 9 | 496 | 3 | — | 1 | 0 | 6.83 | |
| 7 | 446 | — | — | 1 | 0 | 6.69 | |
| 6 | 438 | — | 1 | 1 | 0 | 6.50 | |
| 5 | 433 | — | — | 2 | 0 | 6.84 | |
| 6 | 425 | — | 3 | 0 | 0 | 7.07 | |
| 6 | 416 | — | — | 0 | 0 | 6.88 | |
| 5 | 416 | 3 | — | 1 | 0 | 7.00 | |
| 5 | 412 | — | — | 4 | 1 | 6.74 | |
| 5 | 362 | — | — | 1 | 0 | 6.84 | |
| 4 | 360 | — | — | 0 | 0 | 7.60 | |
| 5 | 341 | — | — | 1 | 1 | 6.64 | |
| 5 | 321 | — | — | 1 | 0 | 6.28 | |
| 8 | 321 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.90 | |
| 7 | 321 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7.09 | |
| 5 | 302 | — | — | 1 | 0 | 6.58 | |
| 6 | 277 | — | — | 0 | 0 | 7.02 | |
| 4 | 244 | — | — | 0 | 0 | 6.90 | |
| 4 | 178 | — | — | 0 | 0 | 6.63 | |
| 2 | 157 | — | — | 1 | 0 | 6.65 | |
| 4 | 149 | 1 | — | 0 | 0 | 7.20 | |
| 4 | 149 | — | — | 0 | 0 | 6.70 | |
| 2 | 148 | — | — | 0 | 0 | 7.20 | |
| 2 | 115 | 1 | — | 0 | 0 | 7.05 | |
| 4 | 112 | — | — | 0 | 0 | 6.85 | |
| 2 | 27 | — | — | 0 | 0 | 6.70 | |
| 1 | 17 | — | — | 0 | 0 | 6.30 | |
| 1 | 17 | — | — | 0 | 0 | 6.20 | |
| 1 | 16 | — | — | 0 | 0 | 6.20 | |
| 1 | 12 | — | — | 0 | 0 | 6.90 | |
| 2 | 11 | — | — | 0 | 0 | 6.50 |
5 till stod i truppen utan att spela, eller saknar speltid i källan.
Historik
Hemmaarenor
- 2015–2026Estadio Ciudad de Lanus76 matcher·
- 2017–2025Estadio Julio Humberto Grondona5 matcher·
- 2018–2024Estadio Norberto Tito Tomaghello2 matcher·
- 2019–2025Estadio Ciudad de Lanús - Néstor Díaz Pérez121 matcher·
- 2021Estadio Mario Alberto Kempes1 match·
- 2022Estadio Centenario Dr. José Luis Meiszner1 match·
- 2022Estadio Julio César Villagra1 match·
- 2023Estadio Ciudad de Caseros1 match·
- 2025Estadio Municipal El Morón1 match·