Mito Hollyhock
J1 League 2027/27 · K’s Denki Stadium · Grundad 1990
- Poäng
- 5
- Matcher
- 4
- V–O–F
- 1–2–1
- Mål
- 6–5
- Målskillnad
- +1
- Poäng/match
- 1.25
- Vinstprocent
- 25 %
Beräknad slutplacering
12:e
10,72förväntad placering
- 1:a3,1 %
- 2:a3,9 %
- 3:e4,5 %
- 4:e4,8 %
- 5:e5,0 %
- 6:e5,3 %
- 7:e5,3 %
- 8:e5,4 %
- 9:e5,5 %
- 10:e5,5 %
- 11:e5,6 %
- 12:e5,7 %
- 13:e5,6 %
- 14:e5,5 %
- 15:e5,5 %
- 16:e5,2 %
- 17:e5,2 %
- 18:e4,9 %
- 19:e4,6 %
- 20:e3,8 %
- Vinner ligan
- 3,1 %
- Europaspel
- 11,5 %
- Nedflyttning
- 13,4 %
Byggd på 40 av säsongens 380 matcher, med lagens styrka räknad ur de fem föregående säsongerna och årets resultat. Modellen känner inte till skador, avstängningar eller övergångar.
Säsongens berättelse
Poängsnitt över säsongen
En punkt per omgång. Snittet räknas på alla matcher laget spelat till och med den omgången, så sista punkten är säsongens snitt.
Tabellplacering omgång för omgång
Från paus till slutsignal
Ledde i paus
2matcher
- 1
- Vann
- 1
- Oavgjort
- 0
- Förlust
Tappade 2 poäng av 6
Lika i paus
1match
- 0
- Vann
- 1
- Oavgjort
- 0
- Förlust
Låg under i paus
1match
- 0
- Vann
- 0
- Oavgjort
- 1
- Förlust
Tog inga poäng
Anfall och försvar
Målrika eller målsnåla matcher
2.75mål per match, båda lagens · 4 matcher
- 2.00
- Hemma
- 3.50
- Borta
- Över 1.5 mål4 av 4100 %
- Över 2.5 mål2 av 450 %
- Över 3.5 mål1 av 425 %
När mål faller
Talen vid staplarna är antal mål. Tabellen visar andel av lagets mål med minutangivelse, och streckad linje är ligans fördelning.
4 mål i första halvlek, 2 i andra (33 % efter paus). Insläppta: 3 och 2 (40 % efter paus).
Bygger på 6 gjorda och 5 insläppta mål med minutangivelse.
Mot ligan
- Ligasnitt
- 1.40
- Skillnad
- -0.15 (-10.7 %)
- I ligan
- 11 av 20
- Ligasnitt
- 1.52
- Skillnad
- -0.02 (-1.6 %)
- I ligan
- 9 av 20
- Ligasnitt
- 1.52
- Skillnad
- -0.27 (-18.0 %)
- I ligan
- 7 av 20
Stabilitet
- Ligasnitt
- 22.5 %
- Skillnad
- -22.5 % (-100.0 %)
- I ligan
- 14 av 20
- Ligasnitt
- 22.5 %
- Skillnad
- -22.5 % (-100.0 %)
- I ligan
- 1 av 20
Disciplin
Kort och straffar
Gula kort
Utvisningar
0 direkt rött · 0 efter två gula
Straffar
1av 1100 %
Ingen missad.
Hemmaplan, sviter och spelstil
Hemma mot borta
- Ligasnitt
- 1.72
- Skillnad
- -0.72 (-41.7 %)
- I ligan
- 17 av 20
- Ligasnitt
- 1.07
- Skillnad
- +0.43 (+40.6 %)
- I ligan
- 6 av 20
- Ligasnitt
- 0.65
- Skillnad
- -1.15 (-176.9 %)
- Störst i ligan
- 17 av 20
Sviter
Ytterligheter
Formationer
- 4-4-23 matcher 75 %
- 5-4-11 match 25 %
Hur laget presterat i varje formation går inte att säga med den data vi har.
Truppen
Målvakter1
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.25 |
Försvarare7
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.45 | |
| 4 | 360 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7.03 | |
| 4 | 343 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.05 | |
| 4 | 328 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7.08 | |
| 4 | 100 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6.10 | |
| 3 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.60 | |
| 1 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.90 |
Mittfältare7
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 360 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7.13 | |
| 4 | 328 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7.00 | |
| 4 | 298 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6.88 | |
| 4 | 260 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6.80 | |
| 3 | 87 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6.83 | |
| 1 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.50 | |
| 2 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.30 |
Anfallare6
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 340 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6.03 | |
| 4 | 269 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6.60 | |
| 1 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.70 | |
| 2 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.25 | |
| 2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.30 | |
| 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.90 |
2 till stod i truppen utan att spela, eller saknar speltid i källan.