- i tabellen
- 10
- Poäng
- 3
- Matcher
- 3
- V–O–F
- 1–0–2
- Mål
- 5–6
- Form
- FVF
Hur går det?
Säsongen i siffror
- Målskillnad
- -1
- Poäng/match
- 1.00
- Vinstprocent
- 33 %
- Poäng/match
- 3.00
- V–O–F
- 1–0–0
- Mål
- 3–0
- Poäng/match
- 0.00
- V–O–F
- 0–0–2
- Mål
- 2–6
- Högsta
- 6
- Lägsta
- 14
Beräknad slutplacering
16:e
10,30förväntad placering
- 1:a3,1 %
- 2:a4,0 %
- 3:e4,5 %
- 4:e4,8 %
- 5:e5,2 %
- 6:e5,3 %
- 7:e5,4 %
- 8:e5,5 %
- 9:e5,6 %
- 10:e6,0 %
- 11:e6,1 %
- 12:e6,0 %
- 13:e6,3 %
- 14:e6,3 %
- 15:e6,3 %
- 16:e6,6 %
- 17:e6,5 %
- 18:e6,5 %
- Vinner ligan
- 3,1 %
- Slutspel
- 4,5 %
- Nedflyttningskval
- 6,6 %
- Nedflyttning
- 12,9 %
Byggd på 27 av säsongens 306 matcher, med lagens styrka räknad ur de fem föregående säsongerna och årets resultat. Modellen känner inte till skador, avstängningar eller övergångar.
Sviter
Ytterligheter
Säsongens berättelse
Poängsnitt över säsongen
En punkt per omgång. Snittet räknas på alla matcher laget spelat till och med den omgången, så sista punkten är säsongens snitt.
Tabellplacering omgång för omgång
Från paus till slutsignal
Ledde i paus
1match
- 1
- Vann
- 0
- Oavgjort
- 0
- Förlust
Höll varenda ledning
Lika i paus
0matcher
Hände aldrig under säsongen.
Låg under i paus
2matcher
- 0
- Vann
- 0
- Oavgjort
- 2
- Förlust
Tog inga poäng
Hur spelar laget?
Formationer
- 4-4-22 matcher 67 %
- 4-1-4-11 match 33 %
Hur laget presterat i varje formation går inte att säga med den data vi har.
Målrika eller målsnåla matcher
3.67mål per match, båda lagens · 3 matcher
- 3.00
- Hemma
- 4.00
- Borta
- Över 1.5 mål3 av 3100 %
- Över 2.5 mål3 av 3100 %
- Över 3.5 mål1 av 333 %
Kort och straffar
Gula kort
Utvisningar
0 direkt rött · 0 efter två gula
Straffar
1av 1100 %
Ingen missad.
När mål faller
Talen vid staplarna är antal mål. Tabellen visar andel av lagets mål med minutangivelse, och streckad linje är ligans fördelning.
2 mål i första halvlek, 3 i andra (60 % efter paus). Insläppta: 4 och 2 (33 % efter paus).
Bygger på 5 gjorda och 6 insläppta mål med minutangivelse.
Mot ligan
- Ligasnitt
- 1.41
- Skillnad
- -0.41 (-28.9 %)
- I ligan
- 9 av 18
- Ligasnitt
- 1.80
- Skillnad
- -0.13 (-7.2 %)
- I ligan
- 9 av 18
- Ligasnitt
- 1.80
- Skillnad
- +0.20 (+11.3 %)
- I ligan
- 9 av 18
Stabilitet
- Ligasnitt
- 25.9 %
- Skillnad
- +7.4 % (+28.6 %)
- I ligan
- 4 av 18
- Ligasnitt
- 25.9 %
- Skillnad
- -25.9 % (-100.0 %)
- I ligan
- 1 av 18
Hemma mot borta
- Ligasnitt
- 1.31
- Skillnad
- +1.69 (+129.8 %)
- I ligan
- 1 av 18
- Ligasnitt
- 1.53
- Skillnad
- -1.53 (-100.0 %)
- I ligan
- 14 av 18
- Ligasnitt
- -0.22
- Skillnad
- +3.22 (-1450.0 %)
- Störst i ligan
- 1 av 18
Truppen
22 spelare i truppen, varav 18 kom in på planen. Grupperad på position, mest spelade först. Tankstreck betyder att källan inte har måttet — aldrig att det är noll.
Målvakter1
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.13 |
Försvarare6
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 270 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7.17 | |
| 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.80 | |
| 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.73 | |
| 3 | 162 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6.03 | |
| 2 | 108 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.90 | |
| 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.00 |
Mittfältare6
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 255 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.93 | |
| 3 | 243 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.57 | |
| 3 | 221 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.63 | |
| 3 | 166 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7.03 | |
| 3 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6.70 | |
| 1 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.60 |
Anfallare5
| Spelare | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 237 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7.63 | |
| 3 | 169 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6.63 | |
| 3 | 109 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6.60 | |
| 3 | 42 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6.87 | |
| 2 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.30 |
4 till stod i truppen utan att spela, eller saknar speltid i källan.
Historik
Hemmaarenor
- 2011–2026SchücoArena140 matcher·
- 2016–2026Schüco-Arena54 matcher·
- 2025Olympiastadion Berlin1 match·