FootSam
FOOTBALL DATA
Endast känd på namnet

Cika Daca Stadium

Serbien·Radnicki 1923

1.18poäng per match
27 %hemmavinster
11spelade matcher

Super Liga, oktober 2025 till april 2026. 11 spelade matcher.

Radnicki 1923 har ytterligare 7 spelade hemmamatcher i samma tävlingar i databasen som varken källan eller registret kan placera. De räknas inte här.

Källan har aldrig gett den här arenan ett eget id — vi känner den bara på namnet. Därför finns ingen kapacitet, inget underlag och ingen bild.

I · Klubben

Hemmaplan

Hemmaplan

Radnicki 1923 på sin hemmaplan2025/26

1.18poäng per match
27 %vinstprocent
344V–O–F på 11 matcher
1215målskillnad -3
2hållna nollor
5matcher utan mål
Visa säsong för säsong1 säsonger
SäsongMVOFGMIMMSPP/MNollor
2025/26113441215-3131.182
Totalt113441215-3131.182
II · Klubben

Historien

Rekorden

Ytterligheterna för Radnicki 1923 på den här arenan

4obesegrad i följd13 dec. 2025 – 15 feb. 20262 vinster, 2 oavgjorda
2raka segrar17 dec. 2025 – 31 jan. 2026
1hållna nollor i följd23 nov. 2025
2raka förluster1 mars 2026 – 15 mars 2026

Största segrar

17 dec. 2025Radnicki 192332Cukaricki+1 mål
25 okt. 2025Radnicki 192321TSC+1 mål

Största förluster

7 dec. 2025Radnicki 192324FK Partizan+2 mål emot
4 okt. 2025Radnicki 192302OFK Beograd+2 mål emot
1 mars 2026Radnicki 192302FK Crvena Zvezda+2 mål emot
15 mars 2026Radnicki 192301Vojvodina+1 mål emot

Vändningarna

Hur ofta Radnicki 1923 vänt en match här — och hur ofta det gått åt andra hållet

Vände och vann

0

Klubben har aldrig vunnit efter att ha legat under här.

Räddade en poäng

0

Ingen match har slutat oavgjort efter ett underläge.

Tappade ledningen

2
13 dec. 2025Javor11ledde med 1
4 apr. 2026Mladost Lucani11ledde med 1

Läst ur målen i 11 matcher.

III · Klubben

Gästerna

Gästerna

Hur det gått för lagen som mött Radnicki 1923 här

11klubbar har gästat
4av dem har vunnit här
GästBesökVOFGMIMMSPP/M
FK Partizan110042+233.00
FK Crvena Zvezda110020+233.00
Mladost Lucani101011011.00
Vojvodina110010+133.00
OFK Beograd110020+233.00
Novi Pazar101000011.00
TSC100112-100.00
Javor101011011.00
Cukaricki100123-100.00
Radnik Surdulica101000011.00
Visa alla11 klubbar
IMT Novi Beograd100113-200.00
IV · Platsen

Målen

Målen på arenan

Båda lagens mål i 11 färdigspelade matcher

2.45mål per match
27mål totalt
55 %båda lagen målat
36 %över 2,5 mål
27 %över 3,5 mål
2mållösa matcher · 18 %

Vanligaste resultat

0–0218 %
0–2218 %
1–1218 %
0–119 %
2–119 %

Målrikaste matcherna

17 dec. 2025Radnicki 192332Cukaricki5 mål
25 okt. 2025Radnicki 192321TSC3 mål

Målklockan

När målen faller här — 27 mål, 12 av hemmalaget och 15 av gästen

5
19 %1–15
4
15 %16–30
4
15 %31–45
0
0 %46–60
6
22 %61–75
8
30 %76–90
Hemmalaget 12 Gästen 15Flest mål i 76–908 stycken

Klockan bygger på 11 av arenans 11 spelade matcher (100 %) — de matcher vars mål summerar exakt till slutresultatet — och på 27 mål.

V · Platsen

Spelarna

Målskyttarna

Spelarna som satt avtryck på den här arenan

Flest mål för Radnicki 1923 på arenan.

  1. 1E. Sokler4mål
  2. 2W. Sahli3mål
  3. 3K. Bevis2mål
  4. 4S. Simović1mål
  5. 5Y. Jarju1mål
  6. 6Issa Bah1mål

Listorna bygger på 11 av arenans 11 spelade matcher (100 %) — de matcher där varje mål går att avgöra som eget mål eller självmål — och på 27 mål.